דיני עבודה

054-6404177

 • דיני עבודה

  דיני עבודה הוא מונח גג הכולל בתוכו את כל החוקים, התקנות ההסדרים והצווים המסדירים את הההתנהלות בין עובד ובין מעביד. דינים אלה מתייחסים לזכויותיהם וחובותיהם של העובד ושל המעביד, ולאופן בו יש להתנהל במסגרת מערכת יחסים המבוססת על יחסי עובד מעביד. חוקים אלה מכילים בתוכם המון חריגים והתייחסויות למקרים היוצאים מן הכלל, מקרים שבהם אתם עשויים להרגיש קצת אבודים, וקצת חסרי הידע הנדרש.

   

  במשרדינו תוכלו לקבל את כל התמיכה המשפטית, לרבות ייעוץ משפטי וייצוג משפטי סביב הנושא של דיני עבודה ובכלל זה פיצויי פיטורין, חוזי עבודה, זכויות עובדים, אפליה בעבודה, ייעוץ לעובדים, ייעוץ למעסיק, ייעוץ לאישה בהריון, יחסי עובד מעביד, פיטורין בדין מפוטר, פיטורין, פיצויי פיטורין ועוד.

   

  עו"ד עופרה קוניין מתמחה בתחום דיני העבודה, ובעלת ידע מקצועי נרחב שנצבר במהלך שנים של עבודה וייצוג עובדים, מעסיקים ואנשים שנפגעו או תבעו את הצד הפוגע בהקשר תעסוקתי. משרדינו עומד לרשותכם בכל מקרה בו אתם כעובדים מרגישים שנעשה לכם עוול במקום העבודה, או שאתם כמעסיקים מרגישים שנפגעתם מעובד.

  אחד המאפיינים הבולטים ביותר בתחום זה הוא חוסר היכולת של העובד או המעסיק לזהות מצב ברור של עבירה על החוק או הפרת חוק, ולכן ישנה חשיבות שבכל מקרה בו אתם מרגישים פגועים, תגיעו אל משרדנו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני במהלכו נבחן את הדברים בעיניים משפטיות, ונוכל להעניק לכם קווים ראשוניים של דרכי פעולה אפשריות, תוך קביעה האם אכן ניתן לבנות קייס משפטי עבור המקרה.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבוע פגישת היכרות והתרשמות במהלכה תינתן לכם ההזדמנות לפרוש בפנינו את כל סיבות ונסיבות המקרה. בהמשך לכך, אנו נבחן את הדברים ונוכל לגבש עבורכם תכנית התמודדות הכוללת בתוכה הצעת מחיר, צפי של טווח הטיפול במקרה, קווים מרכזיים לבניית התיק וכל פרט אחר שיעניק לכם את תחושת הביטחון הדרושה לכם במירוץ אחרי הצדק שמגיע לכם על פי הדין והוראות החוק.

 • זכויות עובדים

  כעובדים, מגיעות לכם שורה של זכויות המוגדרות בחוק. השאלה היא מהן הזכויות להן אתם זכאים, מה ביכולתכם לעשות כאשר מישהו שולל מכם את הזכויות האלה, כיצד תוכלו לברר האם זכויותיכם באמת נפגעו ואיך תוכלו לקבל אותן אף על פי כן ולמרות הכל.

   

  זכויות עובדים הוא תחום משפטי רחב ידיים בו מתמחה משרד עו"ד עופרה קוניין, במסגרתו מספק המשרד שורה של שירותי ייעוץ וייצוג משפטי עבור עובדים שזכויותיהם נפגעו במסגרת מקום העבודה שלהם. זכויות אלה יכולות להיפגע בשלבי הקליטה למקום העבודה, בשגרת העבודה עצמה, או בעת העזיבה את מקום העבודה.

   

  זכויות אלה יכולות להיות מופרות בשלבים שונים לאורך שרשרת התעסוקה, כשאת התוצאות של הפרת הזכויות הללו תוכלו לגלות רק בשלבים מאוחרים יותר. כך למשל, אם בתהליך קליטתכם למקום העבודה, הוחתמתם על חוזה המכיל סעיפים הנוגדים את החוק, הרי שהזכויות שלכם נשללו, אך את זה תגלו רק כאשר תעזבו את מקום העבודה, ותגלו שאינכם מקבלים את המגיע לכם על פי חוק.

   

  בכל אחד מן המקרים האלה, אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך הדין הטוב ביותר בתחום של דיני עבודה, עורך דין עם ניסיון, עם היכרות מעמיקה של החוקים, התקנות והדינים בתחום, עורך דין שיכול לבנות עבורכם תיק משפטי מנצח הלוקח בחשבון את כל ההיבטים הנדרשים.

   

  עו"ד עופרה קוניין מתמחה בתחום של דיני עבודה, ותבצע את כל המהלכים הנדרשים על מנת להחזיר לכם את זכויותיכם במלואן. מהלכים אלה יכולים להסתכם בהתדיינות מחוץ לכתלי בית המשפט, ויכולה כמובן להגיע גם להליך משפטי מלא, עד לבירור סופי של העניין.

   

  בכל מקרה, אנו נספק לכם את הייצוג והייעוץ המשפטי הדרושים לכם, ונעמוד לצידכם לאורך כל הדרך אל מול המעסיק. צרו איתנו קשר עוד היום, קבעו פגישת היכרות, ונוכל להתחיל את תהליך הטיפול בתיק זכויות העובדים שלכם.

 • ייעוץ לעובדים

  העבודה היא חיינו, העבודה היא פרנסתנו, ומקום עבודה הוא נכס חשוב לכל אחד מאיתנו. יחד עם זאת, העובדה שאנו עובדים עבור גוף או ארגון אחר, איננה אומרת שאין לנו זכויות, שאפשר להתייחס אלינו בצורה שרירותית או לא שוויונית. דיני העבודה הוא תחום רחב ידיים הכולל בתוכו שורה ארוכה של חוקים, דינים ותקנות המיועדים להגן על העובדים מפני המעסיקים, שבדרך כלל הנם הצד החזק במשוואת היחסים של עובד – מעביד, כדי להבטיח שיוענקו להם תנאי עבודה סבירים והוגנים.

   

  למרבה הצער, הקפדה על זכויות העובדים אינה נשמרת תמיד, ובוודאי לא בכל מקום עבודה. על כן, בכל מקרה בו אתם חוששים שזכויותיכם במקום העבודה נפגעות, שאתם מופלים ביחס לעובדים אחרים, שאתם מקבלים יחס רע, שמתעמרים בכם במקום העבודה, שזכויותיכם מקופחות, או כל אירוע או מקרה אחר שאינו נראה לכם תקין, נו אל משרדינו על מנת לקבל ייעוץ משפטי מקצועי וחוות דעת על המקרה המדובר.

   

  משרד עו"ד עופרה קוניין מספק שירות ייעוץ לעובדים בכל התחומים, הענפים ומקומות העבודה. אנו מספקים ייעוץ משפטי שיסייע לעובד להבין את הסיטואציה בה הוא נתון, את זכויותיו המשפטיות, את שלל האפשרויות העומדות בפניו, הכיוונים אליהם הוא יכול לפנות, הכלים החוקיים והמשפטיים העומדים לרשותו, וההשלכות של כל מהלך שיבחר לעשות.

   

  במקרים רבים, יכול העובד להתמודד באופן עצמאי עם המעסיק במקום העבודה, וכל שהוא צריך הוא את המידע המשפטי החשוב כל כך, אותו אנו מעניקים במסגרת שירות ייעוץ לעובדים. במידה ותרצו לנקוט במהלכים משפטיים מתקדמים יותר, אנו מציעים גם שירותי ייצוג משפטי. אין זה אומר שמייד ניגשים לבית המשפט ותחילה ננסה לבצע מהלכים משפטיים שיסייעו להסדרת המצב במסגרת התדיינות הדדית עם המעסיק.

   

  יחד עם זאת, אם בוצעה כלפיכם הפרת חוק, יש לכם את כל הזכות לנקוט בכל מהלך משפטי חוקי, על מנת לתבוע את זכויותיכם ואת הפיצוי המגיע לכם בגין הפרתו. בנוסף לשירות ייעוץ לעובדים תוכלו לקבל אצל עו"ד עופרה קוניין כל שירות משפטי אחר שיסייע לכם לפעול למען טובתכם האישית כעובדים במקום עבודתם.

 • יחסי עובד מעביד

  יחסי עובד מעביד הוא מונח משפטי המגדיר את מערכת היחסים בין מעסיק ובין מועסק, מגדיר את הזכויות והחובות של כל צד במערכת היחסים הזו. בכל מקרה של סכסוך המתגלע בתחום יחסי העבודה, יש קודם כל צורך לקבוע האם אכן מדובר במערכת יחסים המהווה יחסי עובד מעביד. כך למשל, פרילנסר המספק שירותים מקצועיים מזדמנים לארגון עסקי כלשהו, כנראה איננו מקיים מערכת עובד ומעביד מול אותו ארגון, בעוד שפקיד באותו ארגון המועסק כעובד שכיר, דווקא כן מקיים מערכת יחסים כזו.

   

  משרדינו מספק שירותי ייעוץ וייצוג משפטי עבור עובדים ומעסיקים גם יחד, בכל מקרה בו קיים חשש להפרה של אחד הצדדים את הדינים החלים על מערכת היחסים ביניהם כפי שהיא קבועה בחוקי העבודה, בתקנות ובהסכם העבודה שבין הצדדים.

   

  מקרה כזה יכול, לדוגמא, להיות מקרה פשוט של פיטורין שלא כדין במסגרתם לא הוענקו לעובד המפוטר הזכויות המגיעות לו על פי חוק.

   

  מקרה כזה יכול להיות גם מקרה של התנהלות זדונית במהלך השגרתי של העבודה, לרבות התעמרות בעובד, הלנת שכר, עיכוב תשלום שכר, תשלום של שכר חלקי וכדומה. בכל אחד מן המקרים הללו, ישנו חשש להפרת החוק, ובאמצעות הייעוץ המשפטי המתאים תוכלו להביא את הדברים לכדי תיקון.

   

  על פי ניסיוננו כמשרד עורכי דין מוביל בתחום דיני העבודה, אנו יכולים לומר שמקרים רבים מצליחים להגיע לידי פתרון מעצם המעורבות של גורמים משפטיים מוסמכים המבהירים לכל צד את מעמדו המשפטי במקרה, ומבהירים כי לא תהיה פשרה בעניין עד לבירורו עד תום. במקרים אלה, נוטים הצדדים להיענות לדרישות הצד התובע ולקיים את חובתם החוקית.

   

  יחד עם זאת, משרדינו הינו בעל כל היכולות המקצועיות הנדרשות כדי ללוות אתכם לאורך תיק משפטי בתחום יחסי עובד מעביד, החל משלב גיבוש התיק, התדיינות או גישור מול הצד השני וכלה בניהול הליך משפטי מלא עד לקבלת פסק דין מחייב.

 • חוזי עבודה

  כאשר עובד נקלט במקום עבודה מסויים, ישנה חובה חוקית להחתים אותו על הסכם (חוזה) עבודה – מסמך המעגן את הזכויות והחובות, התהליכים, התנאים, המועדים והפרטים של ההתקשרות בינו לבין המעביד, ונותן גם פתח ומענה לכל אותם פרטים שאינם נכללים מפורשות בחוזה, אך עשויים להתעורר תוך כדי תנועה.

   

  חוזי עבודה הם חוזים המגדירים פרמטרים כמו התחייבויות העובד כלפי הארגון המעסיק אותו ולהיפך וכן את הזכויות של העובד במסגרת עבודתו בארגון, ולהיפך. חוזים אלה מגדירים פרמטרים של תגמול לעובד, תנאים סוציאליים, שעות עבודה, כללי עבודה, רמה מקצועית, הכשרות מקצועיות, תגמול חריג ועוד שורה של עיניינים שצריכים להיכלל בהם בהתאם לסוג העבודה.

   

  במידה והנכם מעסיקים, משרדינו מספק שירותי ייעוץ משפטי בתחום חוזי עבודה, ובמסגרת זו מספק שירות של עריכת הסכמי עבודה "תפורים" ומותאמים ספציפית לכל מעסיק והן שירות של של בחינת חוזים קיימים ומתן ייעוץ לגביהם.

   

  במידה והנכם עובדים, תוכלו במקרים מסויימים לבנות את החוזה ביוזמתכם ולהתדיין מול המעסיק סביב תוכנו, ובמקרים אחרים תדיינו מול המעסיק סביב תוכן חוזה שהמעסיק בנה ביוזמתו הוא. בשני המקרים, תוכלו להיעזר בשירותי הייעוץ המשפטי של משרדינו על מנת לוודא שהחוזה איננו מקפח את זכויותיכם והאינטרסים שלכם מיוצגים בו בצורה נאותה.

   

  משרדינו מספק שורה של שירותים משפטיים בתחום דיני העבודה, לאורך כל שרשרת התעסוקה החל מקבלה לעבודה, חתימה על הסכם העבודה, דרך ההתנהלות במקום העבודה וכלה בסיום העבודה במסגרת התפטרות או פיטורין. אנו מתמחים בבניית חוזי הסכמי עבודה מהודקים וכוללים, רואי פני עתיד, אשר יכללו את כל התניות הדרושות להבטחת האינטרסים שלכם.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור עוד היום קשר עם משרדינו על מנת לקבוע פגישת היכרות בה תוכלו להתרשם מעו"ד עופרה קוניין ולקבל תמונה מלאה על שלל השירותים שיוענקו לכם במסגרת תהליך של בניית חוזי עבודה, או בחינתם בהתאם לצורך.

 • פיטורין

  פיטורי עובד הוא מהלך שבו מחליט המעסיק להפסיק את עבודתו של העובד, החלטה שיכולה להתבסס על שורה ארוכה של סיבות, נסיבות וגורמים. במדינת ישראל קיים חוק העוסק באירועי פיטורין ומיועד להעניק לעובד המפוטר זכויות המגיעות לו בגין התהליך, למעט מצבים חריגים, בהם הזכויות נשללות.

   

  בין שאתם מעסיקים המעוניינים לפטר עובד, ובין שאתם עובדים שעברו תהליך של פיטורין בנסיבות שאינן נראות לכם מוצדקות, או שזכויותיכם קופחו, אנו ממליצים לפנות אלינו ולאפשר לנו לבחון את הדברים בעינים משפטיות מקצועיות, על מנת שנוכל לסייע לכם להבין את מקומכם, להבין את הסיטואציה המשפטית בה אתם נמצאים ולהמליץ לכם על דרכי פעולה אפשריות.

   

  במקרים רבים ניתן להגיע לפשרה ולהסכמה בין הצדדים מחוץ לכתלי בית הדין לעבודה. משרדינו יעשה את כל הנדרש כדי לסיים כל תיק בתחום זה בשלביו הראשונים. יחד עם זאת, באפשרותנו ללוות אתכם לאורך כל ההליך המשפטי לרבות ייצוג בכל הערכאות המשפטיות ומול הרשויות הרלוונטיות, על מנת להוציא את הצדק לאור.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם בנושא פיטורין, ולבנות יחד איתנו את אסטרטגיית ההתמודדות עם המצב המשפטי אליו נקלעתם, מתוך מטרה ברורה להגן על האינטרסים שלכם ולעמוד על זכויותיכם.

 • פיצוי פיטורין

  פיטורין הוא מהלך חד צדדי, לגיטימי בדרך כלל, בו נוקט המעסיק כלפי העובד. במקביל לזכותו של המעסיק לפטר עובד, החוק מגדיר תנאים בהם על המעסיק חלה חובה לשלם פיצויי פיטורין לעובד המפוטר, בסמוך לפיטוריו. פיצויים אלה נועדו לספק לעובד המפוטר את המשאבים הכלכליים הנדרשים לו להמשיך ולהתקיים בצורה סבירה עד אשר ימצא עבודה חלופית.

   

  למעט מקרים חריגים וקיצוניים, החוק אינו מגביל את הזכות לקבלת פיצויי פיטורין, כך שגם אם אתם מפוטרים ממקום עבודתכם, ויש לכם עבודה חלופית זמינה כבר באותו היום, הפיצויים מגיעים לכם במלואם. מעסיקים רבים ימצאו דרכים רבות ומגוונות להימנע מתשלום פיצויי הפיטורין להם אתם זכאים, בדרך כלל באמתלות שאין להן כל בסיס חוקי.

   

  במשרד עורכי הדין עופרה קוניין תוכלו לקבל את כל הייעוץ והייצוג המשפטי לו אתם זקוקים על מנת לקבל את המגיע לכם על פי חוק.. בין שאתם חושבים שיש צדק בכך שלא קיבלתם פיצויים, ובין שאינכם בטוחים, אנו ממליצים להגיע לפכגישת ייעוץ אל משרדנו ולתת לנו לבחון את הנושא בעיניים משפטיות מקצועיות.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עו"ד עופרה קוניין עוד היום, לקבל את כל המידע וכל הפרטים לגבי הזכויות שלכם בעניין פיצויי פיטורין ולקבוע פגישת היכרות בה תוכלו לפרוש את המקרה שלכם לפרטיו, ואנו נבצע בחינה ראשונית של המהלכים שניתן לבצע והאפשרויות הפתוחות בפניכם, על מנת להבטיח שתוכלו לקבל את כל המגיע לכם על פי חוק, ובליווי משפטי מקצועי צמוד.

 • התפטרות בדין מפוטר

  פיטורין הוא נושא מרכזי בעולם התעסוקה ובתחום דיני העבודה, לגביו קיימים חוקים, תקנות ופסקי דין רבים. פיצויי פיטורין מגיעים, עקרונית, לכל עובד העומד בתנאים הנדרשים, כדוגמת עבודה במקום העבודה למשך שנה אחת לפחות, או במקרה של עבודה עונתי עומד הכלל על עבודה מצטברת של 60 ימים במהלך עונה (שלושה חודשים) וזאת למעט חריגים.

   

  יחד עם זאת, קיימים מקרים בהם מאפשר החוק לעובד להתפטר מרצונו ועדיין להיות זכאי לזכויות מפוטר, כאשר מתקיימות נסיבות של התפטרות בדין מפוטר.

   

  האפשרות להיכנס תחת כנפי החריג של התפטרות בדין מפוטר היא אפשרות המוגדרת בחוק וזכתה לפרשנות נרחבת בפסיקה. בין השאר, מדובר במקרים של הרעת תנאים, התעמרות במקום העבודה, העתקת מקום מגורים, אי חידוש חוזה עבודה ועוד. כל מקרה נבחן לגופו.

   

  המשמעות של הדברים היא שבמידה והתפטרתם או החלטתם להתפטר ממקום עבודתכם ויש לכם יסוד סביר להניח שפיצויי פיטורין אכן מגיעים לכם, במשרדינו תוכלו לקבל את הייעוץ והליווי המשפטי הדרוש לכם על מנת למצות את זכויותיכם. אנו נבחן את המקרה, הסיבות והנסיבות בצורה יסודית ובעיניים משפטיות מקצועיות, ונוכל לייעץ לכם האם ההתפטרות שלכם נכנסת תחת החריג של התפטרות בדין מפוטר, על כל הזכויות הנגזרות מכך.

   

  כמו כן, אנו נספק לכם את כל התמיכה הנדרשת לכם לאורך התהליך המשפטי מול המעסיק, החל בשלבי ההתדיינות מולו, דרך ניסיונות גישור ופשרה, וכלה בהגשת תביעה בבית הדין לעבודה, במקרה הצורך.

   

  צרו עמנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות והתרשמות, ובתוך זמן קצר נוכל לבסס חוות דעת ראשונית, שעל פיה נוכל לפעול ולקדם את עניינכם.

 • אפליה בעבודה

  אפליה הוא מונח המתייחס לשורה של עוולות חברתיות בכל תחומי החיים, כשהאפליה עצמה יכולה להתבצע על רקעים שונים לרבות רגע גזעי, דתי, צבע עור, מין, גיל, מראה חיצוני וכדומה. במדינת ישראל קיימים חוקים נוקשים לטיפול במקרים של אפליה, ובכלל זה גם חוקים העוסקים באופן ספציפי בתחום של אפליה בעבודה. במקום העבודה שלכם אתם יכולים להיתקל במקרים של אפליה במגוון רחב של מצבים, ובראשם ניתן לציין: אי קבלה לעבודה בגלל מוצא, צבע עור, גיל או מין, אפליית שכר בגין מגדר, אפליה על רקע נטיה מינית וכדומה.

   

  במשרד עו"ד עופרה קוניין אנו מעניקים שורה של שירותי ייעוץ וייצוג משפטי עבור אנשים שנפגעו או נפגעים בהווה ממצב של אפליה בעבודה, ועושים שימוש בכל הכלים המשפטיים הקיימים בחוק על מנת לתקן את העוולה ולעל מנת להשיג את הפיצוי הראוי בגין כל נזק שנגרם לאדם שחווה אפליה במקום עבודתו, נזק שיכול להגיע במקרים רבים, לרמות קשות של פגיעה נפשית וכלכלית.

   

  האתגר הגדול ביותר בכל הקשור לתחום של אפליה ולתחום של אפליה במקום העבודה בפרט הוא ההכרה בכך שמדובר מלכתחילה באפליה. אנשים רבים נוטים להשלים עם יחס רע המוענק להם מתוך חוסר בטחון, חוסר הערכה עצמית, רגשי נחיתות וכדומה, וכלל אינם מודעים או שאינם חושבים שיהיה זה בטובתם לדרוש יחס שווה במקום העבודה.

   

  בדיוק מהסיבה הזאת, בכל מקרה בו אתם מרגישים שקיים חשש לכך שאתם מופלים לרעה במקום עבודתכם, אנו מזמינים אתכם לפנות אל עו"ד עופרה קוניין על מנת לקבל ייעוץ ראשוני ולבחון האם אכן מדובר במצב של אפליה, ומה הן הפעולות שניתן לבצע על מנת להחזיר את המצב על תיקונו.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל מקרה בו קיים חשש למצב של אפליה בעבודה, גם אם אינכם בטוחים שזהו הוא אכן המצב, וגם אם אתם חוששים מן המהלך. תחילה נסייע לכם להבין האם אכן מדובר באפליה, וכן נפרוש בפניכם את שלל אפשרויות הפעולה העומדות בפניכם, את ההשלכות של כל פעולה, ואת ההגנה המקיפה שמעניק לכם החוק בתחום זה.

 • זכויות נשים בהריון

  נשים בטיפולי פוריות, במהלך ההריון או אחרי לידה, הנן, למרבה הצער, יעד לשורה של הפרות חוק במקום העבודה. ההריון הוא תהליך טבעי ביותר, אולם יחד עם זאת, תהליך ההריון וחופשת הלידה המגיעה אחריו, מתנגשים עם אינטרסים שונים של גופים שונים, בעיקר גופים עסקיים ומקומות עבודה, וגופים אלה בוחרים במקרים רבים לנקוט בפעולות וצעדים הנוגדים את החוק, במטרה לשמר את האינטרסים העסקיים שלהם ותוך שהם פוגעים באישה ההרה או באם הטרייה ובעקרונות החוקיים שמיועדים להגן עליה.

   

  אם את אישה הנמצאת במהלכם של טיפולי פוריות, בהריון או אחרי לידה ואת מרגישה כי מקום העבודה שלך פכע בזכויותיך או שנגרם לך עוול כלשהו ויש לך בסיס להאמין שהעוול הזה בוצע על רקע הריונך, מומלץ כי תגיעי למשרדינו על מנת לקבל ייעוץ לנשים בהריון.

   

  נשים רבות אינן בטוחות בכך שפעולות שננקטו כלפיהן נובעות ישירות מההריון שלהן, ולכן בוחרות לוותר ולהעלים עין, אלא שבפועל במקרים רבים, אותן עוולות מבוצעות תוך הסוואה של המניע האמיתי שמאחוריהן והקשר להריון ייראה כקשר משתמע בלבד. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בכל מקרה בו קיים חשש קל לאפליה במקום העבודה, לפיטורין מהעבודה או לסירוב לקבלה לעבודה בזמן שאת במהלך טיפולי פוריות, בהריון או אחרי לידה ולהשאיר לנו את את הבדיקה המשפטית הנדרשת על מנת להגיע למסקנה האם אכן ישנו בסיס לחשש שהפעולה שננקטה כלפייך, נעוצה באחד מהגורמים הנ"ל.

   

  במדינת ישראל ישנה שורה ארוכה של חוקים המיועדים להגן על נשים בהריון במקום עבודתן ובסיטואציות אחרות ואת האפקטיביות של החוקים האלה יכולות לקבוע רק הנשים, בכך שינצלו את מטריית ההגנה שהם מספקים ויסייעו לחברה שלנו להפוך לחברה הוגנת יותר ולנשים אחרות להימנע ממצבים דומים בעתיד.

   

  במשרד עו"ד עופרה קוניין נספק לך שירות ייעוץ לנשים בהריון ובהתאם לצורך ליווי משפטי מלא עד להבת זכויותיך או קבלת פיצוי כספי מתאים.

 • ייעוץ למעסיקים

  כל מי שחי במדינת ישראל, נחשף בתקשורת לשורה של עוולות המבוצעות על ידי מעסיקים לעובדיהם וכתוצאה מכך גם לשורה של חוקים ותקנות המיועדות להגן על העובד. יחד עם זאת, בכל מערכת יחסים של עובד מעביד, ישנו צד נוסף והוא צד המעביד - המעסיק, צד שפחות מקובל לדבר עליו, אך ראוי להגנה משפטית ולזכויות מתאימות בדיוק כמו כל עובד במשק.

   

  במשרדינו מתקיימת פעילות עניפה של ייעוץ וייצוג משפטי של מעסיקים בתביעות מוצדקות או קנטרניות מצד עובדים בהווה, עובדים לשעבר, או מועמדים לעבודה. בין שהתביעה היא קנטרנית ובין שהיא מוצדקת, לכל מעסיק ישנם כלים משפטיים על מנת להתגונן ולהביא את הצד שלו לסיפור, ואנו נסייע לכם להציג את הטיעונים שלכם בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר.

   

  ייעוץ למעסיקים הוא שירות הניתן למעסיק בכל מצב, בין שמדובר על תביעה שהוגשה נגדו על ידי עובד, ובין שמדובר על תביעה שהוא עצמו מעוניין להגיש. כמו כן, אנו מייצגים מעסיקים בתיקים משפטיים המתנהלים מול הרשויות השונות. למשרדינו התמחות בדיני עבודה, הן מצד העובדים והן מצד המעסיקים, מכל שדרות המשק והתעשייה.

  בין שאתם יודעים ומאמינים שנגרם לכם עוול, ובין שאתם מתלבטים, אנו ממליצים מאוד להגיע למשרדנו, לפרוש בפנינו את סיפור המקרה, ולאפשר לנו לסייע לכם להבין את התמונה המשפטית המלאה. במקרים רבים, מעסיקים נמנעים מהגשת כתב תביעה, או מהתגוננות ראויה אל מול העובד, מכיוון שהם מרגישים שלא נהגו כשורה.

   

  גם במקרים כאלה, ייתכן ויש לכם טענות הגנה שאינכם מודעים אליהן כלל. משרדינו יספק לכם את ההגנה המגיעה לכם, בצורה מקצועית והוגנת. פרט לשירות של ייעוץ שוטף למעסיקים תוכלו לשכור את שירותינו לייצוג משפטי מלא לרבות ייצוג בבתי משפט ובמידה ומתעורר הצורך.

צור קשר עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות!

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

 

054-6404177

כל הזכויות שמורות 2015 | משרד עורכי דין עופרה קוניין