משפט אזרחי

054-6404177

 • משפט אזרחי

  משרד עו"ד עופרה קוניין מספק שורה ארוכה של שירותים משפטיים לרבות ייעוץ וייצוג משפטי ללקוחותינו במגוון רחב של תחומי המשפט האזרחי כפי שהם מוגדרים בעולם המשפט. עולם זה נחלק למספר תחומים כשהבולטים ביניהם הם התחום הפלילי והתחום האזרחי. בתוך עולם המשפט האזרחי נכללות מרבית הפעולות שאנו מבצעים לאורך חיינו, כאנשים נורמטיבים ושומרי חוק.

   

  משפט אזרחי כולל את תחום החוזים, הנזיקין, לשון הרע, המקרקעין ועוד. מדובר במערכת כלים המורכבת מחוקים, תקנות ופסקי דין שנועדו להסדיר את היחסים בין אדם לחברו ולתת קוים מנחים וכלים לביצוע עסקאות, מכירה קניה והשכרה של רכוש, התמודדות עם נזקים ותאונות ועוד שורה של נושאים בהם כולנו נתקלים בחיי היום – יום שלנו.

   

  אנו מספקים ייעוץ וייצוג משפטי בנושא של תביעות נזיקין, לשון הרע, עריכת חוזים והסכמים ועוד שורה של נושאים בתחום הדין האזרחי. תהליך הטיפול בכל מקרה מבוסס תמיד על בחינה מעמיקה של ההיבטים המשפטיים, גיבוש דרכי הפעולה האפשריות, ופריסת כלל האפשרויות בפני הלקוח, על ההשלכות שלהן, העלויות שלהן, פרקי הזמן האופייניים עבורן, וכל פרט אחר הרלוונטי כדי שהלקוח יבין עד תום בפני מה הוא עומד.

   

  בכל מקרה בו אתם זקוקים לבחינה או עריכה של הסכם או חוזה, לטיפול בהפרת הסכם או חוזה לו הייתם שותפים, במקרה בו נפגעתם או ניזוקתם, או במקרה בו אתם נתבעים בתחומים אלו, אנו ממליצים להגיע למשרד עו"ד עופרה קוניין ולפרוש בפנינו את פרטי המקרה. אנו נבחן את המקרה לפרטיו, ונגבש דרכי פעולה מיטביות להתמודדות עם כל מקרה משפטי.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל את כל המידע והפרטים אודות פעילותנו בתחום המשפט האזרחי, לקבל תשובות על כל השאלות המטרידות אתכם בעניין זה, ולהתחיל בגיבוש התהליך המשפטי שבסופו של דבר מיועד לממש את מטרתכם בדרך הקלה, המהירה והאפקטיבית ביותר.

 • תביעות נזיקין

  תביעות נזיקין הן תביעות המיועדות לפיצוי אדם שנגרם לו נזק כלשהו, כתוצאה ממעשהו או מחדלו של אדם או גוף אחר. נזק זה יכול לבוא לידי ביטוי בהיבטים בריאותיים, בהיבטים נפשיים, בהיבטים כלכליים, בהיבטים משפחתיים או בכל היבט אחר, שאותו ניתן לתמחר בפיצוי כספי ובמקרים רבות גם בפיצויים מסוג אחר כפי שרלוונטי למקרה.

   

  השימוש בפיצוי כספי כפיצוי האולטימטיבי במהלכים של תביעות נזיקין אינו נובע מתאוות בצע, אלא מעצם העובדה שהכסף המתקבל כפיצוי יכול לסייע לאדם שניזוק לטפל בעצמו ולכפר על הנזק שנגרם לו. כך למשל, אדם שנפגע בתאונה היה מעדיף לא להיפגע כלל, ולא לקבל שום פיצוי כספי, אך משנפגע, ייתכן שדרושים לו כעת שירותי סיעוד, שירותים רפואיים מורכבים ויקרים, ייתכן שאיבד את כושר ההשתכרות שלו, אינו יכול להמשיך לעבוד בעבודתו, או בכל עבודה אחרת, ולכן הפיצוי הכספי נועד לאפשר לו להמשיך לחיות את חייו באיכות חיים סבירה, למרות ועל אף הפגיעה.

   

  משרד עו"ד עופרה קוניין מספק שירותי ייצוג, ייעוץ וטיפול משפטי בשלל תביעות נזיקין בתחום האזרחי, בין שמדובר על תביעות בגין נזק גופני, בין שמדובר על תביעות בגין נזק כספי, ובין שמדובר על תביעות בגין נזק נפשי או כל נזק אחר שנגרם ללקוח. אנו מבצעים בחינה דקדקנית של המקרה ושל השלכותיו על הלקוח, תוך ראיית פני עתיד לאורך כל שנות חייו של הלקוח.

   

  חישובים אלה מבוססים על כללי אקטואריה, תוחלת חיים ועלויות השירותים והמוצרים השונים אותם צפוי הלקוח לצרוך לצורך טיפול בעצמו, וכן כוללים אלמנט של עוגמת נפש ונזק נפשי שנגרם ללקוח בגין המקרה, ואשר עליהם הוא זכאי לקבל פיצוי.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות עם עו"ד עופרה קוניין על מנת לספר לנו על המקרה שחוויתם ולבחון כיצד נוכל לסייע לכם להגיש תביעת נזיקין אפקטיבית שתעניק לכם את הפיצוי המקסימלי המגיע לכם.

 • לשון הרע

  תביעות לשון הרע הולכות ותופסות תאוצה רבה, בעיקר עקב התרחבות השימוש באינטרנט, וברשתות החברתיות, והנגשת המרחב הציבורי לכל אדם פרטי. היכולת שלנו להביע את עצמנו ואת דעתנו בכל נושא, ואל מול קהל גדול של מאזינים או קוראים היא יכולת מבורכת ובעלת ערך עצום לחברה, ומהווה מימוש של הזכות לחופש הביטוי, שהינה זכות יסוד במשפטינו. יחד עם זאת, עלינו להתנהל על פי חוק ותוך שמירה על כבודם ושמם הטוב של אחרים.

   

  אנשים רבים נוטים לנצל את שלל אמצעי המדיה העומדים לרשותם על מנת להביע את דעתם באופן לגיטימי ומרוסן, בעוד שאנשים אחרים נוטים לנצל את האמצעים הללו כדי לגרום לנזק לאחרים באופן מכוון, או כדי להביע את דעתם באופן אגרסיבי ובוטה, תוך שהם יוצרים פגיעה קשה בגורמים אחרים מבלי לשקול את תוצאות מעשיהם.

  אם נתקלתם במצב בו פרסמו או אמרו נגדכם אמירות המהוות  לשון הרע, קרי מצב בו נאמרו או נכתבו עליכם דברים שאינם אמת, או שמדובר בנושאים פרטיים ואישיים,אשר והובילו לפגיעה בפרטיותכם, בכבודכם, בשמכם הטוב או במעמדכם בחברה, משרד עורכי הדין שלנו יספק לכם את כל השירותים המשפטיים הנדרשים על מנת שתוכלו לשקם את שמכם הטוב ולקבל את הפיצוי המגיע לכם.

   

  בכל מקרה של לשון הרע, אנו בוחנים את המקרה לפני ולפנים, את נסיבותיו, את השחקנים המרכזיים בו, ומעריכים את עוצמת הנזק שנגרם והאופן בו ניתן, אם בכלל, להוכיחו. חשוב לציין כי החוק מאפשר כיום להגיש תביעות בגין לשון הרע ולקבל פיצוי גם ללא הוכחת נזק כלל. ישנם מקרים בהם אנו מגיעים לכלל מסקנה כי סיכויי התביעה קטנים, אך במרבית המקרים כאשר פונה אלינו אדם לבירור האפשרות להגיש תביעה בגין לשון הרע, בדרך כלל מדובר במקרים בהם הגיעו מים עד נפש והפגיעה ברורה ואמיתית.

  אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, לשבת עם הצוות המקצועי של עו"ד עופרה מקוניין בתחום המשפט האזרחי ובתחום לשון הרע בפרט, ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים ותשובות על כל השאלות שיש לכם בעניין. אנו נבצע בחינה ראשונית של המקרה, ועל פיה נמליץ לכם על אופן ההתקדמות בתיק.

 • לטיגציה

  לטיגציה משמעותה ייצוג של עורך דין את הלקוח שלו בבית המשפט. ייצוג זה נדרש בכל מקרה שבו מובא התיק המשפטי לדיון בבתי המשפט או בתי הדין השונים. רבים מהתיקים המשפטיים נסגרים בשלבים מוקדמים של ההתדיינות בין הצדדים, בין באמצעות פשרה, בין באמצעות הבהרה של המעמד המשפטי עבור כל צד, והבנה שאין מקום להגיע לבית משפט, ובין שהצדדים מצליחים להגיע לעמק השווה בכל דרך אחרת.

   

  עם זאת, במקרים רבים, נדרשת התערבות של בית המשפט עצמו, ובמקרים אלה יש צורך בעורכי דין המספקים שירותי לטיגציה. בישראל פועלים עורכי דין רבים שאינם מספקים את השירות של ייצוג מול בית המשפט. עורכי דין אלה עוסקים בפרוצדורות משפטיות בהתנהלות הפרט מול הרשויות, הפרט מול הפרט וכדומה, אך אינם מגיעים לכלל ייצוג בבתי משפט.

   

  משרד עורכי הדין של עו"ד עופרה קוניין מספק את כל השירותים המשפטיים בתחום המשפט האזרחי, ובכלל זה גם שירותי לטיגציה וייצוג מלא בבית המשפט. שירותים אלה כוללים שלבים של הכנת התיק, הכנת החומרים לדיון, בניית קו הגנה או תביעה והאופן בו הוא יוצג, הכנת העדים והלקוח למעמד זה, וכמובן ניהול הייצוג בפועל אל מול השופט/ים היושבים בדין.

   

  בסופו של דבר, היכולת שלכם להשיג את המטרה המשפטית אליה אתם חותרים, תלויה לא רק בשאלה האם האמת והצדק לצידכם, אלא גם ביכולתם להביא את אותה אמת לידי ביטוי בצורה רהוטה ומשכנעת מול בית המשפט. מפה נובעת חשיבותה המכרעת של יכולת הייצוג של עורך הדין העומד לצידכם, ובמשרדינו תקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר בתחום זה.

   

  אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום לצורך קביעת פגישת היכרות, בה נסביר לכם את כל ההיבטים של שירותי לטיגציה, מתי הם נדרשים והאם הם נדרשים, ומה אנחנו כמשרד עורכי דין מקצועי, יכולים לעשות למענכם בשלב זה של ניהול התיק על מנת להשיג את מטרותיכם בצורה אפקטיבית ומלאה.

 • עריכת חוזים והסכמים

  חוזים והסכמים הם למעשה אבני הבניין המשפטיות של כל התקשרות שאנו מבצעים בין שתי ישויות, בין שמדובר בהתקשרות בין בכתב ובין בעל פה, בתחום הפרטי והמסחרי, בין שני יחידים, בין שני גופים, בין יחיד לגוף ועוד. חוזה או הסכם הוא מסמך משפטי שאמור לאגד בתוכו את כל התנאים להתקשרות, את החובות והזכויות של כל צד בהתקשרות, את המועדים והתהליכים המאפיינים את ההתקשרות, ואת הסנקציות החלות על כל צד במקרה של הפרת ההסכם.

   

  אנו משמשים כצד בחוזה או הסכם בתחנות רבות בחיינו, החל מחוזה לשכירת דירה או מכירת דירה, חוזה עבודה, הסכם ממון, הסכם גירושין , הסכמי שותפות ועוד.

  במסגרת התהליך של עריכת חוזים והסכמים, אנו מבצעים בחינה דקדקנית ומעמיקה של מאפייני המקרה וההתקשרות, בוחנים את כל אפשרויות ההפרה ההיפותטיות, ומספקים מענה לכל אפשרות כזאת במסגרת ההסכם. במשרדנו תוכלו לקבל שירותי עריכת הסכמים וחוזים, ולצד זאת גם שירותי בחינת הסכמים, במקרים בהם אתם מקבלים הסכם מוכן מראש שעליכם לחתום עליו, אך תחילה אתם רוצים לבחון אותו, ולהכניס בו את השינויים הנדרשים.

   

  אחד האלמנטים החשובים ביותר בתהליך עריכת ההסכם הוא ראיית פני עתיד, קרי ראיית כל התרחישים האפשריים שיכולים להיווצר בטווח חייו של ההסכם, שלעיתים יכול להגיע לעשרות שנים ומעבר לכך. במשרד עורכי הדין שלנו מספקים לכם את המענה הטוב ביותר בכל הקשור לגיבוש או בחינה של הסכם.

  צרו איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות בה נוכל לבחון את צרכי ההסכם שלכם, לגבש מסגרת ראשונית של עבודה משותפת, ולהתחיל את  התהליך של בחינת המקרה לפרטים וגיבוש ההסכם הטוב ביותר עבורכם.

צור קשר עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות!

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

 

054-6404177